traren
 x 
Sepet - 0,00 TL

Sepet

Sepet boş

Hakkımızda


Web Sitemiz www.takoran.com "Siverek ilçesini Geliştirme ve Kalkındırma Derneği" tarafından kurulmuştur. Derneğimizin adresi Camikebir Mahallesi Hürriyet Caddesi No:78'dir.  Derneğimiz aynı zamanda vergi mükellefi olup ticaret ünvanı "Siverek İlçesini Geliştirme ve Kalkındırma Derneği Siverek Takoran Doğal Ürünleri İşletmesi" olarak belirlenmiştir. 

Derneğimiz aynı zamanda "Takoran" Markasını 19.01.2022 tarihinde tescil etmiştir. Buna parelel olarak takoran.com ile takoran.com.tr alan adlarının tescili de yine derneğimize aittir. 

Siverek ilçesinde doğal ortamda üretilen gıda ürünlerini üreticiden alıp tüm dünyaya tanıtım ve satışını yapmaktayız. Bu şekilde hem Siverek'i dünyaya tanıtmayı hem yörenin üreticisini desteklemeyi planlamaktayız. 

Ürünlerimizi web sitemizden kredi kartınızla alabilir ya da telefonla ürün siparişi verebilirsiniz. Web sitemiz 7/24 aramalara açıktır. Siparişleriniz en geç 1 iş günü içinde stoklarımızdan kargoya verilecektir. 

www.takoran.com web sitemizden güvenle kredi kartınız ile alışveriş yapabilirsiniz. Web Sitemiz ödeme sistemleri konusunda Dünyaca Ünlü Finans Kurumu İyzico ile anlaşma yapmış olup alışverişleriniz korum altındadır. 

Bunun yanında derneğimiz kamu yararına dernek statüsünde olup Siverek Kaymakamlığınca desteklenmektedir. 

Takoran Doğal Ürünler
Camikebir Mahallesi Hürriyet Caddesi No:78 Siverek / Şanlıurfa
0544 552 60 98
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sosyal Ağlar

© 2022 Takoran Doğal Ürünler Resmi Web Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Koray ÇOKOL.