traren
 x 
Sepet - 0,00 TL

Sepet

Sepet boş

Kullanım Koşulları

KULLANIM KOŞULLARI

Bu internet sitesi merkezi Camikebir Mahallesi Hürriyet Caddesi No:78 Siverek / Şanlıurfa adresinde bulunan Siverek İlçesini Geliştirme ve Kalkındırma Derneği Siverek Takoran Doğal Ürünleri İşletmesi tarafından hazırlanmıştır.

Aşağıda yer alan hüküm ve koşullar, takoran.com internet sitesine bağlanarak, bu internet sitesini görüntüleyen Siz kullanıcıların internet sitesini kullanmanızı ve internet sitesine erişiminizi düzenlemektedir.

1- KABUL:

Bu site ve içeriğine ("Site") erişiminiz ve Site’yi kullanımınız Kullanım Koşulları'nda ("Kullanım Koşulları" veya "Koşullar") belirtilen kayıt ve şartlara ve ulusal ve uluslararası mevzuata tabi tutulmaktadır. Kullanıcılar’ın bu Site’ye erişerek veya Site’yi kullanarak ("Kullanıcı" veya "Siz") bu Kullanım Koşulları’nın kendilerini yasal olarak bağladıkları, bu Siteyi Kullanım Koşulları’na uygun olarak kullanmayı onayladıkları kabul edilir. Kullanıcılar’ın Kullanım Koşulları’nda yer alan herhangi bir koşulu kabul etmemeleri halinde Site’nin kullanımına son vermeleri ve herhangi bir bilgi, ses, görüntü veya materyal göndermemeleri gerekmektedir.

2- KULLANIM KOŞULLARI’NIN DEĞİŞTİRİLMESİ

Takoran Doğal Ürünler, Site içeriği ve Kullanım Koşulları’nda, dilediği gibi değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu halde, yeni Kullanım Koşulları, Site içerisinde yayınlandıkları tarihten itibaren geçerli olacak ve Kullanıcılar’ı bağlayacaktır. Site içerik ve Kullanım Koşulları’nın değiştirilmesinden sonra Site’yi kullanmaya devam eden Kullanıcılar’ın değişen hüküm ve koşulları kabul ettikler varsayılır. Bu nedenle Kullanıcılar’a Site’de yer alan Kullanım Koşulları ve diğer yasal metinleri düzenli şekilde incelemeleri ve dikkatlice okumaları önerilir.

3- KAYIT:

a- takoran.com internet sitesi herkesin kullanımına açık bir internet sitesidir.

b- Kullanıcılar’ın Site’deki promosyon ve kampanyalardan haberdar edilebilmeleri için, Site’nin ilgili bölümünde bu amaçla oluşturulmuş kutucuğa onay vermeleri ve geçerli, güncel ve doğrulanabilir bir “e-posta adresi” ile kullanıcı isimlerini kaydetmeleri gerekmektedir.

c- 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERİN SİTE’Yİ KULLANIM VE ERİŞİMLERİ, SİTE’YE SİTE’YE BİLGİ, METİN, FOTOĞRAF, GRAFİK, VİDEO KAYDI, SES, GÖRÜNTÜ KAYDI VEYA BAŞKA HERHANGİ BİR MATERYAL YÜKLEMELERİ EBEVEYNLERİN İZİN VE MUVAFAKATİNE BAĞLIDIR. EBEVEYNLERİN İZİN VE MUVAFAKATİ ALINMADAN YAPILAN İŞLEMELERDEN, KAYITLARINDAN VE BU NEDENLE ORTAYA ÇIKACAK DOĞRUDAN VEYA DOLAYLI ZARARLARDAN TAKORAN DOĞAL ÜRÜNLER SORUMLU DEĞİLDİR.

4- GİZLİLİK POLİTİKASI

Takoran Doğal Ürünler, Kullanıcılar’ın mahremiyetine saygı duymaktadır. Bu nedenle Site aracılığı ile doğrudan veya dolaylı olarak toplanan tüm kişisel verileriniz, iş bu Kullanım Koşulları ve Site de yayınlanan Gizlilik Sözleşmesi hükümlerine tabidir.

Ancak takoran.com internet sitesi herkesin kullanımına açık bir internet sitesidir. Bu nedenle kişisel verilerinizin kullanımı ve bu verilerin korunması Takoran Doğal Ürünler’nın sorumluluğunda değildir. Bu nedenle Site’ye Kullanıcılar için gizlilik değeri olan hiçbir bilginin gönderilmemesi gerekmektedir.

Kişisel verilerinizin kullanım, paylaşım ve saklaması koşullarını öğrenmek için Gizlilik Sözleşmesini okuyunuz.

5- SINIRLANDIRMALAR

a- takoran.com internet sitesi kişisel amaçlı kullanımı hedefleyen, eğlence amaçlı bir sitedir. Sitenin ticari veya sosyal herhangi bir amaçla kullanımı yasaktır.

b- Kullanıcılar’nın, Takoran Doğal Ürünler’nın yazılı muvafakati olmaksızın Site içeriğini kopyalamaları, değişiklik yapmaları, yeniden düzenlemeleri, çoğaltma ve yaymaları yasaktır. Bunun gibi Kullanıcılar’ın, site içerisinde yer alan ve üçüncü şahıslara ait bulunan herhangi bir materyali hak sahibinin izni olmaksızın kullanmaları da yasaktır.

c- Kullanıcı’nın, kişileri rahatsız edecek, ırkçı ve toplumda nefret uyandıracak ya da toplumun bir grubuna fiziksel ve psikolojik zarar verilmesini teşvik etmesi; üçüncü bir şahsı incitici ya da incitmeyi teşvik edici, pornografi ve şiddet içeren ya da bu mahiyetteki sitelere link vermesi; başkasına ait kişisel bilgileri ifşa etmesi ya da ifşa etme riskini oluşturması; telifi veya herhangi bir kimseye ait Eseri içeren veya böyle bir Eserin kullanması; çöp ya da istenmeyen e-postaların yayılmasını kolaylaştırması veya bunların gönderilmesine aracılık etmesi; şifre ile girilen ya da kamuya açık olmayan Sitelere ait içerikleri kullanması; suçu ve suçluyu öven söylemelerde bulunması; suç işlemeyi teşvik etmesi; lisansız yazılım kullanmayı özendirmesi; kişisel gizliliği ihlal etmesi; reklam içeren ticari amaçlı kullanımda bulunması; yasa dışı herhangi bir içeriği, ses, görüntü, video ve iletiyi Siteye yüklemesi yasaktır. Takoran Doğal Ürünler bu nevi yasadışı herhangi bir içeriği siteye yükleyen ya da gönderen Kullanıcılar hakkına suç duyurusunda bulunacak, bu Kullanıcıların siteye girişleri engellenecek ve varsa kullanıcı hesapları kapatılacaktır.

d- Bunun gibi Kullanıcı’nın, Site’nin herhangi bir güvenlik sisteminin etkisiz hale getirmesi ya da bu yolda önerilerde bulunması, Site’ye gönderilen veri paketlerinin başlıklarının değiştirmesi, kimlik gizlenmesi, Siteye malware yazılım göndermek, bu bağlamda virüs, bot ya da solucan gibi kötü yazılım kodlarından oluşan, diğer bilgisayar programlarını yok eden, kullanılamaz hale getiren veya onlara zarar veren zararlı programların gönderilmesi, herhangi bir kullanıcının, hostun ya da ağın Site’ye bağlanmasına müdahale etmek ve engellenmesi, Site’ye otomatik olarak resim, video ya da başka bir içerik göndermek için script kullanması, Site bant genişliğini meşgul etmek ya da yük bindirmek suretiyle Site’ye/Site’den bağlantıların yavaşlamasına ya da gerçekleşmemesine neden olunması, herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini ele geçirilmesi ya da kullanıcıların kimliklerini açıklaması, takoran.com kullanıcıları hakkında kişisel bilgiler toplaması, herhangi bir kullanıcının şifresini ve hesabını kullanmak suretiyle site üzerinden alışveriş yapılması veya kendi şifre ve kullanıcı hesabını başka bir kişiye kullandırılması da yasaktır.

6-FERAGAT BEYANI / SORUMLULUK:

a- Takoran Doğal Ürünler veya bağlı kuruluşları, iştirakleri, ortakları, lisans verenleri ya da tedarikçileri, Site içeriğinin veya Kullanıcılar tarafından Site’ye yüklenen bilgi, metin, fotoğraf, grafik, video kaydı, sesli kayıt ve materyallerin kullanımı, erişimi veya kullanılamaması, erişilememesinden doğan veya belirtilen hallerin doğrudan veya dolaylı sonuçlarından kaynaklanan hasar ve zararlardan Kullanıcılar sorumludur. Bu tür hasarlardan Takoran Doğal Ürünler hiçbir suretle sorumlu değildir.

b- Takoran Doğal Ürünler, Site’nin kesintisiz, güncel, güvenli ya da hatasız olacağı veya Site’nin kullanımından elde edilecek sonuçların (Site’de yer alan bilgi ve materyaller dahil) doğru, tam, kesin, güvenilir ya da herhangi bir biçimde ihtiyaçlarınızı karşılayan sonuçlar olacağına yönelik hiçbir garanti vermemektedirler.

c- Bunun gibi, Takoran Doğal Ürünler Internet, ağ veya sunucu hizmetlerindeki kesintiler ya da ihmallerinden hiçbir surette sorumlu olmayıp, Site’nin veya bunun kullanılmasını sağlayan hizmetlerin ya da Takoran Doğal Ürünler tarafından gönderilen elektronik iletişimin virüs ya da diğer zararlı unsurlar içermediğine ilişkin bir garanti de vermemektedirler.

d- Site’ye materyal yükleme veya Site’yi kullanarak başka yollarla materyal ekleme ile ilgili tüm sorumluluklar Kullanıcılara aittir. Bu tür materyal yüklemeleri sebebiyle bilgisayar sistemlerinde oluşacak tüm hasar ve veri kaybından da Kullanıcılar sorumludur.

7- DİĞER SİTELER

Bu Site Takoran Doğal Ürünler’ya ait olmayan diğer sitelere link içerebilir. Söz konusu diğer siteler Takoran Doğal Ürünler tarafından kontrol edilmedikleri gibi, bu sitelerin içerikleri, ürünleri, hizmetleri veya gizlilik politikaları ile ilgili olarak Takoran Doğal Ürünler’ya herhangi bir sorumluluk atfedilemez. Bu nedenle Kullanıcılar söz konusu sitelerde bilgi indirir veya materyal yüklerken haklarının zedelenebileceği, bilgisayarlarına virüs girebileceği gibi tüm riskleri yüklenmiş kabul edilirler. Diğer sitelerin kullanım kayıt koşulları ve gizlilik politikalarının dikkatlice incelenip kabul edilmesi bizzat Kullanıcılarının sorumluluğundadır.

Bu sitelerden bilgi indirmek Kullanıcılar’ın kişisel bilgi ve verilerinin kullanılmasına, fikri mülkiyet haklarının zedelenmesine veya bilgisayarlarına virüs girmesini neden olabilir. Kullanıcılar, bu Site’den ayrıldıklarında veya diğer bir internet sitesine bağlandıklarında, diğer sitelerin gizlilik politikasını ve kullanım kayıt ve koşullarını okumalıdırlar. Bununla birlikte Kullanıcılar’ın, Takoran Doğal Ürünler’ya biri olduğunu iddia eden veya benzeyen sitelerin (e-posta ile bağlantılı olanlar dahil) güvenilirliğini sorgulamaları da kendi sorumluluklarındadır.

8- FİKRİ MÜLKIYET HAKLARI:

a- Takoran Doğal Ürünler, bağlı şirketleri, iştirakleri ve/veya ortakları tarafından sağlanan İçerikle, bu Site’yi çalıştırmaya ve yayınlamaya yarayan yazılımlar, verinin web Site’deki düzen, diziliş, derleniş ve düzenlenişi ile ilgili fikri ve sınai mülkiyet hakları ve sair tüm haklar Takoran Doğal Ürünler’ya ve/ veya bağlı şirketlerine, iştiraklerine ya da lisans verenlerine aittir.

b- Bu Site de yayınlanan marka, isim, slogan, tasarım, patent, ses ve görüntü Takoran Doğal Ürünler, bağlı şirketleri, iştirakleri ve/ veya ortaklarına yada lisans verenlerine ait olup, bunların Kullanıcılar tarafından Takoran Doğal Ürünler’nın yazılı muvafakati olmaksızın herhangi bir surette kullanılması, kopyalanması çoğaltılması yasaktır.

9-TAZMİNAT:

Kullanıcılar, Takoran Doğal Ürünler, bağlı şirketleri, iştirakleri, ortakları ve tedarikçilerini ve her birinin ilgili müdürleri, yöneticileri, çalışanları, hissedarları, yasal temsilcileri, aracıları, varisleri ve haleflerinin, bu Site’ye kendileri tarafından gönderilen ileti, içerik, mesaj, veri, ses, görüntü veya herhangi bir materyalden ya da Kullanım Koşulları’nın ihlalinden doğan her türlü hasar, yükümlülük, (makul avukat ücretleri, bilirkişi ücretleri ve yasal giderler dahil) masraf ve giderden zarar görmemelerini sağlamak ve zarar görmesi halinde ise uğranılan zararları ilk yazılı talep üzerine tazmin etmekle yükümlüdürler.

Kullanıcılar tarafından gönderilen herhangi bir mesaj, ses, görüntü veya her hangi bir suretle dava açılması, şikayette bulunulması veya yasal herhangi bir işleme konu olunması halinde Takoran Doğal Ürünler, Kullanıcıların kişisel bilgi ve verilerini ifşa etme hakkına sahiptir.

10- UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMLENMESİ:

İş bu Kullanım Koşulları ve takoran.com internet sitesinin kullanım ve erişiminden doğrudan ve/ veya dolaylı olarak kaynaklanabilecek tüm uyuşmazlıklar Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına tabidir.

Buna göre Kullanım Koşulları’nın geçerliliği veya varlığı ile ilgili olanlar dahil olmak üzere uyuşmazlıkların çözümünde Türk Kanunları uygulanacak, İstanbul Mahkeme ve İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.

11- BÖLÜNEBİLİRLİK:

Bu Kullanım Koşulları’nın hükümlerinden herhangi birinin geçersiz ya da uygulanamaz olduğuna karar verilmesi halinde, geçersiz veya uygulanamaz bulunan hüküm, asıl hükmün amacına en yakın, geçerli, uygulanabilir bir hükümle değiştirilecek ve kalan hükümler yürürlükte kalmaya devam edecektir.

12- İLETİŞİM:

Kullanıcılar Site hakkında yorumlarını, şikayet ve önerilerini aşağıda belirtilen adreslere telefon, fax, e-posta ve yazılı olarak bildirebilirler:

Camikebir Mahallesi Hürriyet Caddesi No:78 Siverek / Şanlıurfa

0544 552 60 98

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  • İzlenme: 1418
Takoran Doğal Ürünler
Camikebir Mahallesi Hürriyet Caddesi No:78 Siverek / Şanlıurfa
0544 552 60 98
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sosyal Ağlar

© 2022 Takoran Doğal Ürünler Resmi Web Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Koray ÇOKOL.